BA Grizzlies Plzeň vs. BK Jiskra Domažlice   66:89 (11:22, 35:43, 55:74)

Netradičně ve čtvrtek odcestovali ke svému prvnímu venkovnímu utkání hráči kategorie U19 na palubovku BA Grizzlies Plzeň. Jednalo se o souboj zatím dvou neporažených celků v Celostátní lize. Domažlickým hráčům se podařilo v první čtvrtině vybudovat až 14ti bodový náskok. Ve druhém dějství domácí vyrovnali hru a čtvrtinu vyhráli o tři body. Přesto hostující tým do šaten odcházel s osmibodovým náskokem. Ve druhém poločase hostující hráči přitvrdili v obraně a dařilo se jim i v útoku, kdy zaznamenali šest proměněných tříbodových pokusů a domácímu celku začali bodově odskakovat. I když domácí rozhodně nic nevzdávali, na zvrat v utkání to nestačilo. Hosté si tak připsal třetí výhru, tentokrát v poměru 89:66 a zatím v celé soutěži nepoznal porážku. Bodově se nejlépe prosadil Ondřej Holý, který zaznamenal 25 bodů. Další zápasy nás čekají opět na půdě soupeře, tentokrát v Praze.