BA Sparta Praha vs. BK Jiskra Domažlice   81:67 (21:21, 40:35, 70:43)

V sobotu již v 6:00 ráno odjížděli hráči kategorie U19 do Prahy na palubovku BA Sparta Praha. Brzký čas utkání však nebyl ten největší problém, který domažlické tížil. Tím hlavním problémem byla nekompletní sestava, kdy z různých důvodů chybělo hned šest hráčů. Hráčů kategorie U19 byli v sestavě pouze čtyři a zbytek hráčů byl doplněn kategorií U17. Přestože Sparta na Domažlické palubovce prohrála rozdílem 43 bodů, na domácí palubovce se mohla cítit jako favorit. Hostující hráči nedali zadarmo ani metr palubovky, ale v okleštěné sestavě nevydrželi vzdorovat soupeři až do konce. Po první čtvrtině byl vyrovnaný stav 21:21 a do poločasu si Sparťané vybudovali pětibodový náskok. Jako rozhodující se ukázala třetí čtvrtina, kterou domácí ovládli 30:8. Domažlický tým bojoval až do konce a dokázal snížit rozdíl na konečných 14 bodů a sparťané tak vyhráli 81:67. Raritou tohoto utkání bylo to, že rozhodčí odpískali celkem 55 faulů a nařídili celkem 76 trestního hodů!!! I k velice okleštěné sestavě domažlických a celkové prohře, bych chtěl všem zúčastněným hráčům poděkovat, že nic nevzdali a bojovali až do samého závěru. Bodový rozdíl mezi oběma utkáními jak v Domažlicích, tak na Spartě, hovoří v náš prospěch.