Levharti Chomutov vs. BK Jiskra Domažlice   75:67 (26:13, 41:33, 60:41)

Poslední zápas v roce odehráli hráči kategorie U19 v Chomutově. Domácí tým byl na prvním místě ligové tabulky a měl již před tímto zápasem zajištěný postup do bojů o Extraligu. Chodové v okleštěné sestavě přesto nastoupili v bojové náladě a s touhou poprat se o co nejlepší výsledek na půdě leadera soutěže. Domácí tým od samého začátku diktoval tempo hry, ale také kupil značné množství nepřesností a hostující hráči toto dokázali trestat a drželi přijatelný bodový rozdíl. Do šaten se tak odcházelo za stavu 41: 33. Osmibodový náskok chomutovských hráčů se ukázal jako stěžejní pro celý vývoj utkání. Ve druhém poločase bylo utkání vyrovnané a celý zápas skončil taktéž osmibodovým rozdílem 75:67. I přesto, že domažlický tým nezvítězil, lze tento výsledek na půdě 1. týmu považovat za velice vydařený a to nejen bodovým rozdílem, ale i předvedenou hrou a zápalem, kterým hráči bojovali až do poslední minuty. Nejlepší výkon v této sezóně podal Prokop Mach, autor 21 bodů, a standardně velice dobrý výkon předvedl Ondra Holý, který vstřelil 20 bodů. Pochvalu si však zaslouží celý tým, nejen za přístup k tomuto utkání, ale i za přístup k celému víkendu na severu Čech.