Tygři Praha B vs. BK Jiskra Domažlice   63:79 (19:25, 23:43, 37:58)

V neděli po obědě nastoupili domažličtí v Jenečské sportovní hale proti Tygrům Praha. Domácí hráči byli před tímto zápasem na druhém místě ligové tabulky Playout skupiny A a byli v tomto utkání papírovými favority. Domažličtí ale navázali na velice dobrý sobotní výkon na Žižkově a od začátku diktovali tempo hry. Hned v první čtvrtině opět trefovali tříbodové pokusy a ujali se vedení 19:25. Jako rozhodující pro celý vývoj utkání, se nakonec ukázala druhá čtvrtina, kterou hostující tým naprosto ovládnul, domácím povolil za celé herní období střelit pouze čtyři body a do šaten se odcházelo za stavu 23:43. Po poločase se hrál již vyrovnaný basketbal, ale domažličtí hráči kontrolovali vývoj na palubovce. Do hry se dostali všichni hráči, kteří k utkání přicestovali a široká rotace také nakonec rozhodla o vítězství našeho týmu 79:63. Excelentní výkon předvedl opět Ondřej Holý, který zaznamenal 27 bodů, ale důležitým aspektem celého utkání bylo to, že všichni hráči, kteří vstoupili na palubovku, dodrželi pokyny trenéra a disciplinovanou hrou dokráčeli k velice důležitému vítězství. Po tomto úspěšném víkendu jsme udělali velice důležitý krok k setrvání v dorostenecké lize U19 i pro příští sezónu. Děkuji všem hráčům za přístup k celému víkendu a k zisku 4 bodů do ligové tabulky.