Jiskra neoslnila, body ale má (ohlasy po utkání s Jindřichovým Hradcem)

Na hráčích Domažlic byla po vítězném zápase s Jindřichovým Hradcem (77:62) vidět úleva, že po sobotním šoku zvládli alespoň nedělní zápas: „Byli jsme zakřiknutí z toho včerejška, nevěřili jsme si. Stále mě mrzí zápas s Českými Budějovicemi. V poločase jsme úplně přestali hrát, začali si vymýšlet a strachovat se o výsledek. Každý jen očima visel na výsledkové tabuli, “ nemohl ani v neděli po zápase přestat myslet na předchozí duel kapitán Jiskry Jirka Blacký.
Lukáš Šnobl zhodnotil zápas pragmaticky: „Nebylo to oslnivé, ale je to důležité vydřené vítězství. Navíc Jindřichův Hradec už jsme třikrát porazili, takže v případě rovnosti bodů na konci soutěže, se budeme radovat my.“
Hlavní kouč Jiskry Miroslav Janiurek okomentoval po nedělním zápase vystoupení mužstva během celého víkendu: „V první půli zápasu s Českými Budějovicemi jsme hráli hru, kterou chceme hrát a kterou si, podle ohlasů, získáváme i publikum. Hráli jsme vynikající basket s přesnou střelbou i pěkný na pohled. Po pravdě řečeno, možná se nám dařilo až moc. Jenže pak dostaneme dva tři koše za sebou a začneme se bát o výsledek. V dnešním zápase na nás byl tlak, že prostě musíme vyhrát. První čtvrtina se povedla, ale už v té druhé jsme zase spadli do toho, jak jsme končili s Budějovicemi. Dnes to bylo špatné, ale alespoň máme ty dva body. Myslím si, že se nám i docela povedlo nahradit Jirku Formánka. Hráli jsme to bez něj trochu jinak, pohyblivěji a zabralo to.“