Brandýs i Nymburk odjeli s plným bodovým ziskem

V sobotu jsme na domácí palubovce přivítali jednoho z favoritů soutěže Brandýs nad Labem. Se silným soupeřem jsme první půli drželi krok (31:38) a rozhodnuto nebylo ani po třetí desetiminutovce (44:59). V závěrečné části ovšem hosté přidali v obraně, dovolili nám pouze 6 bodů a odskočili až na konečných 50:82.

TJ Jiskra Domažlice – BK Brandýs nad Labem 50:82 (19:22; 31:38; 44:59)
Body: Klukan 19, Královec 12, Anderle 9 (1 x 3), Kratochvíl 4, Doubrava, Primus a Tauer 2

Také náš nedělní soupeř, rezerva Nymburka, v dosavadním průběhu soutěže útočí na nejvyšší pozice a tak se opět čekalo těžké utkání. V úvodu se skóre přelívalo ze strany na stranu, ale dvě trojky v poslední minutě úvodního dějství daly hostům desetibodové vedení před druhou částí. V té Nymburk pomalu navyšoval své vedení, ale šňůrou deseti bodů v závěru poločasu jsme se dostali zpátky do hry (37:46). Třetí čtvrtina rozuzlení nepřinesla (53:64), ale v závěru jsme propadli v obraně a po prohře 69:88 stále čekáme na letošní první výhru.

TJ Jiskra Domažlice – BCM Nymburk „B“ 69:88 (16:26; 37:46; 53:64)
Body: Královec 16 (2 x 3), Schreiber 10, Kratochvíl 9 (1 x 3), Anderle (1 x 3) a Doubrava 8, Vejvara 7, Klukan 6, Tauer 3 (1 x 3), Primus 2

Přehled dosavadních výsledků:

TJ Jiskra Domažlice – BK Děčín 51:105 (13:31; 20:51; 36:77)
Body: Hrudka 13, Doubrava 12, Anderle a Královec 8, Klukan a Vejvara 4, Schreiber 2

TJ Jiskra Domažlice – Baník Most 54:55 (16:18; 31:28; 46:39)
Body: Klukan 20, Křižka T. 10, Doubrava a Hrudka 7, Vejvara 6, Schreiber 4

Slavoj Litoměřice – TJ Jiskra Domažlice 103:58 (29:18; 53:32; 77:48)
Body: Královec (1 x 3) a Vejvara 12, Anderle 10, Doubrava 9, Klukan 7, Primus a Tauer 4

Sokol Žižkov – TJ Jiskra Domažlice 83:65 (29:11; 46:23; 62:47)
Body: Královec 23 (1 x 3), Doubrava 17, Kupilík 9 (2 x 3), Klukan 8, Anderle 4, Tauer 3 (1 x 3), Primus 1

TJ Jiskra Domažlice – Lions Jindřichův Hradec 55:67 (9:17; 20:26; 36:51)
Body: Královec 17 (1 x 3), Klukan 9, Anderle 8 (1 x 3), Primus a Vejvara 5 (oba 1 x 3), Doubrava a Kratochvíl 4, Tauer 3 (1 x 3)

TJ Jiskra Domažlice – BK Tábor 64:80 (19:15; 39:40; 49:58)
Body: Královec 17 (1 x 3), Klukan 15, Kratochvíl 10 (2 x 3), Doubrava 9, Anderle 5 (1 x 3), Křižka M. a Vejvara 4

BK Kladno – TJ Jiskra Domažlice 75:53 (24:16; 44:28; 62:36)
Body: Doubrava 11, Klukan 9, Královec 8 (1 x 3), Anderle 7, Kratochvíl 6, Vejvara 5, Křižka T. a Primus 3, Schreiber 1

Thermia Karlovy Vary – TJ Jiskra Domažlice77:68 (22:22; 36:36; 56:48)
Body: Královec 20 (2 x 3), Klukan 19 (1 x 3), Doubrava 10, Křižka T. 6, Anderle 5 (1 x 3), Kratochvíl 4, Schreiber a Vejvara 2

Příští utkání hrajeme v sobotu 15.12. od 18:00 opět v domácím prostředí, kde přivítáme sousední Klatovy a tímto zápasem uzavřeme první polovinu základní části. Hned druhý den v 09:00 vykročíme v Klatovech do druhé poloviny soutěže. Přijďte nás podpořit.