Mladí domažličtí basketbalisté získali na republikovém šampionátu stříbrné medaile

Dalším velkým úspěchem v krátkém čase skončilo účinkování basketbalového týmu Jiskry Domažlice U11 na celorepublikovém kolbišti. Z mistrovství republiky kategorie U11 Mix, které se konalo v České Třebové a Ústí nad Orlicí, si odvezli stříbrné medaile.

Domažličtí až ve finále nestačili na tým BK Brandýs nad Labem, kterému podlehli 56:68.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen David Steidl z Jiskry. Zaznamenal za celý turnaj 137 bodů, což činí skvělý průměr 27, 4 bodu na zápas. Také se dostal do All-star týmu tohoto šampionátu. Zúčastnilo se jej 12 družstev.

Před měsícem mladí domažličtí basketbalisté uspěli na výborně obsazeném mezinárodním turnaji Easter cup v Klatovech, kde v kategorii U11 v konkurenci 12 týmů vybojovali rovněž druhé místo.