BK Jiskra Domažlice vs. SKB Rokycany   101:54 (18:12, 44:21, 69:38)

Ve třetím utkáním této sezony jsme se utkali s týmem z Rokycan. Hostující družstvo mělo po prvním hracím víkendu na svém kontě také dvě vítězství, když na své palubovce porazili Tábor a Strakonice. Tudíž jsme očekávali vyrovnaný průběh utkání. O tom vypovídá i průběh první čtvrtiny, která byla z obou stran ve znamení rychlých protiútoků a bojů pod oběma koši. Ve druhé čtvrtině se nám podařilo zastavit soupeřův rychlí protiútok a zlepšenou obranou pod vlastním košem jsme soupeři dovolili skórovat pouze 9 bodů. V útočné fázi jsme se mohli spolehnout na naše podkošové hráče, kteří se dostávali do skórovacích pozic a této pozice proměňovat. Po zlepšené hře jsme poločas vyhráli 44:21. Po přestávce jsme pokračovali v aktivní hře na útočné polovině a dařilo se nám rozdíl ve skóre navyšovat až na konečných 101:54. Vývoj ve druhém poločase nám umožnil do zápasu zapojit všechny hráče z lavičky. Chlapce musím za přístup a nasazení v tomto zápase pochválit. Martin Krůta