TJ Sokol Kbely vs. BK Jiskra Domažlice   79:62 (23:12, 47:24, 71:41)

V sobotu odpoledne odcestovali hráči kategorie U19 k dalšímu ligovému utkání do hlavního města na půdu Sokola Kbely. Domácí hráči v tomto ročníku ještě neokusili hořkost porážky. Domažličtí se museli obejít hned bez několika hráčů základní rotace. Šanci tak dostali mladší hráči kategorie U17, kteří se této příležitosti zhostili velice dobře, zejména Filip Vaněk 14 bodů a i Filip Jano 10 bodů byli platnými hráči. Každopádně kbelští basketbalisté předváděli rychlý a velice tvrdý basketbal a určovali vývoj zápasu. V prvním poločase si vybudovali 23bodový náskok. Ve druhém poločase se obraz hry vyrovnal, domažličtí se vyrovnali s tvrdou hrou, a začalo se dařit i střelecky. Bohužel ve třetí čtvrtině se zranil klíčový hráč hostujícího týmu Ondřej Petržík a i přes veškerou snahu ostatních hráčů to na zdramatizování zápasu již nestačilo. Přestože druhý poločas hosté vyhráli, domácí tým si připsal čtvrtou výhru v řadě a v soutěži zůstal nadále neporažen. Přesto konečný výsledek 79:62 dává naději na možnost tuto prohru odčinit na domácí palubovce.