BK Jiskra Domažlice vs. Sokol Sršni Písek B   69:81 (21:25, 42:51, 60:64)

V neděli do Domažlické sportovní haly dorazila rezerva píseckého týmu hájícího barvy v nejvyšší české soutěži KNBL. Písečtí hráči v sobotu vysoko zvítězili v Klatovech pouze v sedmi hráčích. Přesto na nedělní zápas neponechali nic náhodě a do Domažlic přijeli posílení o další tři hráče. V domácím týmu oproti sobotě ještě scházel Jiří Vlášek a Jan Blacký. Přesto domažličtí šli do zápasu poprat se s nepřízní osudu a bojovat o další ligové vítězství. Během prvního poločasu se hrál vyrovnaný basketbal, ale přesto hosté byli o krok napřed a do poločasu si vybudovali 9ti bodový náskok 42:51. Ve třetí čtvrtině domažličtí vysunuli obranu a tlačili na rozehrávku hostujícího týmu, tím získali některé důležité míče. Před poslední čtvrtinou byl stav 60:64. Rozdíl pouhých čtyř bodů dával domácímu týmu naději na otočení zápasu. Bohužel nás ale v posledním dějství zradilo zakončení, zejména střelba z dlouhé vzdálenosti, kde jsme si vybrali velice smolné období, a byť jsme se dostali k mnoha zakončením, bohužel neskončili v obroučce. Písečtí si pohlídali závěr utkání a nakonec zvítězili 81:69. Nebyl to ze strany domácích příliš povedený zápas. Trápili jsme se zejména na útočné polovině při zakončení. Bodový rozdíl není propastný a pokusíme se zabojovat v odvetě na písecké palubovce.