BK Jiskra Domažlice vs. Sluneta Ústí nad Labem   83:115 (24:32, 55:53, 69:84)

K nedělnímu zápasu přicestoval na domažlickou palubovku opět tým ze severu Čech, tentokrát Sluneta Ústí nad Labem. Domácí tým ve velmi okleštěné sestavě, ještě oslaben o Ondru Holého, vzdoroval soupeři pouze do poločasu, který vyhrál v poměru 55:53. Bohužel ve druhém poločase palubovku opanoval již pouze jediný tým, kdy stěžejním hráčům domažlického týmu, Ondřej Petržík, Lukáš Koutník a Šimon Vondraš, docházely síly a mladší hráči zejména kategorie U17 se nedokázali vyrovnat s rychlými protiútoky hostujícího týmu. V samém závěru Ústečtí předčili domažlické hráče zejména v rychlosti a zasypávali domácí koš jedním rychlým protiútokem za druhým. Konečný výsledek 83:115 je na pováženou. Každopádně bych chtěl týmu za celý víkend poděkovat, protože hráči bojovali a snažili se ze sebe vydat maximum, ale proti starším soupeřům to tentokrát nestačilo. Pro další basketbalový rozvoj jsou to cenné zkušenosti, i když body to tentokrát nepřineslo. Nejlepšími hráči, Ondřej Petržík a Lukáš Koutník, oba dva zaznamenali 28 bodů.