BK Jiskra Domažlice vs. BK Levharti Chomutov   68:89 (16:25, 25:51, 48:70)

V sobotu do Domažlické sportovní haly zavítali hráči BK Levharti Chomutov. Tento velice silný tým je jedním z aspirantů na postup do extraligy. Domažličtí se o tomto víkendu museli obejít hned bez sedmi hráčů základní sestavy. Takže v kategorii U19, nastoupili především hráči kategorie U17, kteří tak nasbírali cenné ligové zkušenosti. Hráči ze severu Čech byli od začátku důraznější, především na obranném i útočném doskoku. Již do poločasu si vybudovali 26bodový náskok a do šaten se odcházelo za stavu 25: 51. I když ve druhém poločase se obraz hry vyrovnal, domácí byli úspěšnější v zakončení a důraznější v osobních soubojích. Přesto si chomutovští hráči zápas ohlídali a celkově jej zvítězili 68:89. Domácí hráči tak druhý poločas vyhráli a hlavně načerpali bohaté zkušenosti v celostátní lize U19.