SKB Rokycany vs. BK Jiskra Domažlice   83:71 (17:11, 26:32, 57:48)

Do prvního západočeského derby vstupovala Jiskra s dosavadní bilancí 5 výher/3 prohry v roli favorita. Papírové předpoklady však nedokázala přetavit v realitu. Domácí, kteří měli na svém kontě doposud jedinou výhru, se po zaspaném začátku dokázali otřepat a druhou část 1. čtvrtiny dokázali urvat 11:0. Jiskra se poté uklidnila, zpřesnila obranu a výsledkem bylo nadějné poločasové vedení o 6 bodů. Do 2. poločasu však Rokycany nastoupily s již mnohokrát pro ně úspěšnou zónovou obranou, se kterou si na extrémně malém rokycanském hřišti Jiskra až do konce zápasu nedokázala poradit.

Trojky 6:8, TH 23/15 : 24/17, fauly 24:22, TCH 1:2 , body Jiskra: Paidar 24(5), Bauer 14, Vlášek 6(1), Císař 6(1), Petržík 5, Štípek a Záhoř po 4, Zvolánek 3(1), Tauer 3, Jiřinec 2, Höll , body Rokycany: Kučera 26(3), Král 16, Ježek 14