BK Jiskra Domažlice vs. BA Grizzlies Plzeň   66:72 (22:17, 30:34, 50:51)

Netradičně v pátek, v den státního svátku, přivítali starší dorostenci na domácí palubovce hráče Grizzlies Plzeň. Přestože domažličtí v září zvítězili na plzeňské půdě rozdílem 23 bodů, nastupovali tentokrát v nekompletní a hodně oslabené sestavě. Zápas byl od začátku velice vyrovnaný. Bohužel pro celý vývoj utkání se ukázala jako rozhodující již druhá čtvrtina, kdy hosté nejdříve smazali pětibodový náskok domácích a dostali se do poločasového vedení 30:34. Druhý poločas byl opět vyrovnaný a byl to boj o každý centimetr hřiště. Hostující tým byl v závěru šťastnější a vybudoval si mírný náskok, který udržel až do konce utkání a hosté zvítězili 72:66. I když bodový rozdíl z dvojutkání hovoří v náš prospěch, prohra na domácí palubovce velice mrzí. Je velká škoda, že tým ještě nenastupoval skoro v žádném utkání v kompletní sestavě.