BK Jiskra Domažlice vs. Sokol Žižkov   72:80 (18:19, 29:39, 46:58)

V sobotu v podvečer do Domažlické sportovní haly zavítali hráči Sokola Žižkov. Od samotného začátku se hrál vyrovnaný basketbal a hostující tým toto herní období vyhrál o jediný bod. Ve druhé čtvrtině hostující tým těžil zejména ze hry svých podkošových hráčů, kteří domácí výrazně přeskákali na obranném i útočném doskoku, a do poločasové přestávky si odnesli 10ti bodový náskok. I když už po několikáté druhý poločas utkání domažličtí vyhráli, přesto to na celkový obrat nestačilo. Necelé tři minuty před koncem se domácí tým přiblížil na rozdíl dvou bodů. V tuto rozhodující chvíli nepřesní rozhodčí odebrali domácím míč za údajné dva útočné fauly (tahání za ruku), kterých ale bylo během zápasu viděno na obou stranách nesčetně, a žižkovští z obou darovaných příležitostí proměnili v tříbodové pokusy a celkově zvítězili 72:80.