Sluneta Ústí nad Labem vs. BK Jiskra Domažlice   94:69 (18:20, 33:46, 61:59)

V sobotu brzy ráno odcestovali k posledním dvěma utkáním letošní sezóny na sever Čech hráči kategorie U19. Prvním soupeřem byli hráči Slunety Ústí nad Labem. Druhý tým ligové tabulky potřeboval k jistotě postupu do bojů o Extraligu vítězství. Trenér Domažlic měl k dispozici pouze 8 hráčů. Ostatní nemohli odcestovat z různých důvodů jako jsou zranění a nemoci. Přestože byl hostující tým značně oslaben, do zápasu nevstoupil vůbec špatně a do poločasu si dokonce vybudoval 13 bodový náskok. Bohužel třetí čtvrtina se příliš nepovedla, domácí přitvrdili v obraně a z toho plynuly ztráty. Před poslední čtvrtinou hráči Slunety smazali náskok domažlických a ujali se vedení 61:59. Poslední herní období bylo již plně pod kontrolou domácí hráčů. Hostům v úzké rotaci docházely síly a nestíhali směrem do obrany. Když se k tomu ještě přidalo neproměňování vypracovaných šancí a vyfaulování Ondřeje Holého a Prokopa Macha, domácí tým si tak připsal vítězství 94 :69. K nejlepším hráčům utkání patřil jednoznačně Ondřej Holý, který zaznamenal 36 bodů. Všichni si za bojovnost a nasazení zaslouží uznání.