BK Příbram 2000 vs. BK Jiskra Domažlice   70:84 (19:23, 31:49, 49:76)

Pro "povinnou výhru" cestovali Chodové k nedělnímu poledni do hornické Příbrami. Domácí poslední celek tabulky dokázal letos potrápit leckteré favority, proto trenéři na předzápasové poradě varovali hráče před podceněním, apelovali na maximální nasazení a zodpovědnost a zdůraznili důležitost zápasu před konečnou fází základní části 2.ligy a získání dobré pozice pro play-off. A tři čtvrtiny zápasu se toho hosté jen s malými zaváháními drželi, zvlášť 3.hrací období se Jiskře vydařilo. Oproti sobotnímu mači v Písku zlepšili střelbu, přitvrdili obranu a zlepšili doskok pod oběma koši. Snad pod dojmem vysokého vedení však v poslední čtvrtině až trestuhodně polevili v nasazení, vyrobili několik školáckých ztrát, naštěstí dvě trojky Martina Hrubého v posledních 4 minutách zápasu sebrali domácím chuť na zvrat v utkání. 2.liga pokračuje zas až za 3 týdny 2.-3.3.2024 zápasy ve Kbelích a v neděli na Vyšehradu. Základní část zakončí Jiskra 16.-17.3.2024 derby zápasy doma s Loko Plzeň ´B a SKB Rokycany.

Trojky 9:6, TH 7/5 : 16/14, fauly 17:13, TCH 1:0 , body Jiskra: Bauer 18, Hrubý 15(3), Jiřinec 12, Vlášek 12(2), Prettl 9, Holý 8(1), Císař 7, Štípek a Zvolánek 2, Petržík 1, Jan Blacký