TJ Sokol Kbely vs. BK Jiskra Domažlice   70:87 (32:19, 39:39, 52:66)

V sobotu 2. března se Domažličtí vydali na duel se Sokolem Kbely, jemuž náleží ve II. lize mužů předposlední desátá příčka. Z počátku se našim hráčům příliš nedařilo, především v defenzívě a po první čtvrtině odcházeli jsme z palubovky odcházeli se ztrátou 19:32. Do poločasu se nám ovšem podařilo zdramatizovat situaci a vyrovnat na 39:39. Stěžejní moment přišel na začátku třetí čtvrtiny, kdy Martin Hrubý zaznamenal dvě rychlé trojky, které nás poprvé poslaly do vedení. Přestože Kbely neustále hrozily a snažily se vzít nám vedení, v půlce čtvrté čtvrtiny znovu přichází Martin Hrubý a proměňuje další dvě nelehké trojky, což posílilo naše sebevědomí a posunulo nás do pozice, ve které jsme mohli kontrolovat průběh zápasu. Utkání sice již bylo basketbalově rozhodnuto v náš prospěch, ale poslední dvě minuty nabídly skutečně dramatickou podívanou. Na hřišti se objevil neblaze proslulý kbelský hráč Jan Hanzlík, který se ihned spíše než basketbalu věnoval snaze zopakovat svůj „výkon" z posledního vzájemného utkání, v němž našemu hráči Pavlu Bauerovi způsobil otřes mozku. Košíková se záhy přetavila v jakési groteskní divadlo. Agresivně pobíhající Hanzlík dokonce při přerušené hře přímo před zraky rozhodčích pronásledoval jednoho z našich hráčů. Naštěstí se „řádění" kbelské dvanáctky podařilo všem bez újmy ustát. Jiskra si z tohoto utkání odváží dva cenné body v podobě vítězství 87:70. Teodor Císař