BK Jiskra Domažlice vs. BA Sparta Praha   84:41 (23:14, 43:27, 59:39)

V neděli dopoledne, ve svém druhém utkání v sezóně, přivítali domažličtí hráči na své palubovce hosty z Prahy. Soupeřem jim byli hráči BA Sparta Praha. Jako v prvním sobotním zápase, domácím vyšel vstup do utkání a od samého začátku byli důraznější, v osobních soubojích získávali míče na obranné polovině a vyráželi do rychlých protiútoků. Přestože sparťané kontrovali zejména úspěšnými tříbodovými pokusy, kterých za první poločas zaznamenali pět, domácí si vybudovali poločasový náskok 16 bodů. Hostující tým ještě ve třetí čtvrtině jakž takž vzdoroval domácímu týmu, ale přesto bodový náskok domácí stále navyšovali. Před posledním herním obdobím na tabuli svítil stav 59:39. Ve čtvrté čtvrtině palubovku Městské sportovní haly v Domažlicích ovládl již pouze domácí tým, který hosty zasypával jedním rychlým protiútokem za druhým a hosté se v této čtvrtině zmohli na pouhé dva body. Toto herní období domažličtí zcela ovládli a deklasovali svého soupeře 25:2 a celkově si připsali vysoké vítězství o 43 bodů. Celkové skóre 84:41 je historicky největší bodový rozdíl s tímto soupeřem v této kategorii. Na palubovku se během utkání dostali všichni hráči domácího celku, včetně mladší hráčů, kteří si tak mohli vyzkoušet herní minuty v této soutěži a získat tak cenné zkušenosti do dalšího basketbalového rozvoje. Hned tento čtvrtek nás čeká další utkání v kategorii U19, tentokrát na palubovce hráčů Grizzlies Plzeň.