BK Jiskra Domažlice vs. Loko Plzeň ´B   86:105 (23:25, 49:52, 65:77)

Ve výhodném postavení jsme vstupovali do druhého ze dvou zápasů čtvrtfinále play-off. Díky výhře 68:56, kterou jsme přivezli v sobotu z Plzně, jsme si na domácím hřišti mohli teoreticky dovolit prohrát o 11 bodů a navzdory tomu postoupit. Utkání jsme zahájili aktivně, byť s občasnými problémy v defenzívě. Potíže nám působila především plzeňská třicet čtyřka Jakub Kojzar(26 b/3 trojky. Přesto jsme se ï díky trojkám Martina Hrubého výsledkově soupeře drželi a první čtvrtinu zakončili pouze s nepatrnou ztrátou 23:25. Ve druhé čtvrtině nás bohužel trápily nevídaně úspěšné plzeňské střelecké pokusy z dlouhé i střední vzdálenosti. Přesto jsme se vzchopili a do druhé poloviny vstupovali pouze s pětibodovou ztrátou 49:54. Bohužel se nám nevydařil počátek třetí čtvrtiny a Plzeň si vytvořila takový bodový náskok, který se nám jen těžko dařilo stahovat. Ve čtvrté čtvrtině jsme již tahali za kratší konec provazu a prohráli 86:105. Bohužel tento výsledek nestačí na postup do semifinále, a proto pro nás tímto zápasem sezóna 2023-24 skončila.

trojky: 6:12, fauly 18:27, TH 32/24 : 23/15 , body Jiskra: Paidar(3), Bauer 13, Hrubý 12(3), Macht 12, Holý 8, Císař 5, Jiřinec 4, Štípek 2, Tauer, Prettl, Vlášek, Zvolánek , body Plzeň: Kojzar 26(3), Klička 20(1), Thurnwald 16(4), Veselý 14 Teodor Císař