Jiskra Domažlice vs. Sokol Bor   87:80p (19:11, 37:41, 56:64, 87:80)

V první čtvrtině domácí hráči jednoznačně přehrávali svého soupeře, který se pokoušel o střelbu z delší vzdálenosti, která mu zpočátku vůbec nevycházela. Za stavu 19:6, ale domácí neprozřetelně v dobré víře vystřídali větší počet hráčů z lavičky, s tím, že se zápas odvíjí podle jejich představ, čehož soupeř využil ke zkorigování stavu první čtvrtiny na 19:11. Ve druhé čtvrtině domácí nezachytili soupeřův nástup z konce čtvrtiny první a nadále pokračovali ve špatné obraně, přibyla velká ztráta míčů a přidalo se i neproměňování jasných příležitostí. Ve druhé čtvrtině obrátil soupeř utkání, když tuto pasáž vyhrál 18:30. Po poločase domácí nastoupili odhodláni nepříznivý stav zvrátit, ale soupeř, který disponoval o poznání mladším kolektivem, svůj náskok ubránil a po třetí čtvrtině byl na tabuli stav 56:64. Do poslední části utkání domácí doslova "vlítli" a svého soupeře začali jednoznačně přehrávat, jak v obraně, tak i při rychlých protiútocích, což při mládí soupeře opravdu zaslouží obdiv domácích veteránů.Poslední dějství domácí vyhráli 31:16 a celkově 87:80. Výkon v této části zápasu byl ze strany domácích zcela bezchybný a je jen škoda, že soupeř nedokázal fyzicky v této pasáži vzdorovat a na konec hledal příčiny porážky na straně rozhodčích, i když zápas byl odehrán naprosto v klidném duchu.

za Domažlice: Murin 31;Císař 5;Konicar Marek 11;Petrželka 4;Johánek 15;Konicar Martin 4;Červený Petr 12;Červený Luděk 5, Pivoňka 0, Pohanka 0. trojky - 1 fauly - 19 šestky - 23/10 - 43, 4% za Bor: Karban 2, Netnerovič 0, Chvátal 8, Barna 20, Noha 13, Cina 32, Kubík 5. trojky - 5 fauly - 15 šestky - 23/13 - 56, 5%