Viktoria Tábor vs. Jiskra Domažlice   61:83 (12:18, 23:45, 41:67)

Hosté přijeli bez nemocných Kubizňáka a Hrubého, oba sklátila viróza. S týmem sice odcestoval , ale zcela v pořádku nebyl ani Prettl, kterého proto na pozici pod košem nahradil v základní pětce Jan Blacký. Připraven už také byl rozehrávač Michal Vaněk, kterému skončil disciplinární trest. V úvodu zápasu Domažlice vyrukovali na svého soupeře s rychlým a pestrým útokem a donutili domácí k oddechovému času už po 67 vteřinách. První koš dali domácí až po 3 minutách hry a snížili v té době na 2:7. Pak se Jiskra na několik minut střelecky odmlčela. Na vině byla laxnost při zakončení mnohdy i jasných střeleckých příležitostí. V sedmé minutě se po trojce Bárty dostal Tábor poprvé do vedení 10:9, jenže pak Jiskra opět přepnula na vyšší otáčky a na začátku desáté minuty již vedla 17:10. První desetiminutovka pak skončila rozdílem šesti bodů 12:18. O první malé přestávce udělili rozhodčí technickou chybu trenérovi domácích, a proto druhá část hry začala dvěma trestnými hody Michala Podestáta. Tábor se ani v úvodu druhého hracího období nedokázal vyrovnat s rychlou hrou Domažlic a zastavoval jejich útoky jen za cenu nedovolených zákroků. Zato Jiskra neúnavně podnikala průniky pod soupeřův koš a utkání se v poklidu vyvíjelo v režii hostů. Okolo 15. minuty se Jiskře podařila série rychlých protiútoků a hlavně díky nim se Domažlice dostali ještě před koncem první půle do vedení o 20 bodů. Po dvaceti minutách pak svítilo na ukazateli skóre 23:45. Do druhé půle nastoupil poprvé v zápase i Prettl, který se také hned úspěšně zapojil do útočných kombinací Jiskry, které posunuly Domažlice na konci 26. minuty až do 30ti bodového náskoku. Pak se hra rozdrobila na krátké úseky oddělené fauly obou mužstev a třetí čtvrtina skončila za stavu 41:67. Poslední část hry začala divoce, hrálo se „nahoru-dolů“ a útoky se střídaly na obou stranách stejně tak jako nedovolené zákroky, ale na skóre to vliv nemělo a Jiskra si udržovala bezpečný odstup. Domácí však těžce nesli fakt, že se nedovolené zákroky pískají na obou stranách a to vyústilo v technickou chybu pro lavičku Tábora. Unikátní pak byla procházka domácího trenéra až do vymezeného území, kam se vydal diskutovat s rozhodčím o jeho předchozím verdiktu. Domácím se v závěru zápasu podařilo snížit na konečných 61:83. Po skončení utkání byli domažličtí hráči spokojeni nejen s výsledkem 83:61, ale i s tím, že se nikdo nezranil. Podle slov trenérů podala Jiskra solidní výkon v obraně, kde se několikrát blýskl Michal Podestát, ale dojem z utkání kazil příliš velký počet zkažených přihrávek v útoku.

Statistika: fauly:27 – 18, trojky: 4 – 4, TH: 19/11 – 30/21, střelci Domažlic: Podestát 25/3, Blacký Jiří 18/1, Vaněk 15, Blacký Jan 11, Kopic 5, Prettl 4, Huml 3, Kozina 2