Jiskra Domažlice vs. BK Kaučuk Kralupy n. Vl.   89:57 (28:14, 41:33, 69:43)

Druhý víkendový duel sliboval vyrovnanější utkání, než ten první, vždyť Jiskra na podzim vyhrála v Kralupech jen o čtyři body, ale v průběhu utkání toho hosté ze svého umění příliš nepředvedli. Možná k tomu napomohla i absence jejich nejlepšího podkošového hráče Stanislava Bruchaly. Domácí se opět pokusili o aktivní začátek, ale první koš dali hosté. Pak se však základní pětka Jiskry dostala do tempa a brzy strhla vývoj utkání na svou stranu. Po sedmi minutách byl stav už 21:7 pro Jiskru a první desetiminutovka se dohrála v poklidu. Již ve třetí minutě druhé části se vyfauloval nejlepší kralupský střelec v soutěži Žák, ale tento fakt jakoby soupeře podpořil a vyvrcholení snahy hostujících hráčů přišlo na přelomu 8. a 9. minuty, kdy domácí nedokázali nalézt recept na soupeřovu celoplošnou obranu a Kralupy daly během minuty 12 bodů. Na začátku druhé půle se ale domácí vzpamatovali. V těchto chvílích to byli oni, kdo vládl na hřišti a šňůra 16 bodů opět vrátila vývoj zápasu tam, kde ho domácí chtěli mít. Ve třetí čtvrtině doplatili hosté hlavně na svou nečistou hru, protože Jiskra každý nedovolený zákrok téměř neomylně trestala proměněnými trestnými hody a tím srážela morálku hostí. Celková bilance šestek Jiskry mezi 20. a 30. minutou byla 15/14. Závěrečná část hry již na výsledku nic nezměnila, a tak se mohli domácí radovat z dalšího zaslouženého vítězství.

Statistika: fauly: 17 – 31, trojky: 5 – 3, TH: 38/32 – 11/9, střelci domácích: Blacký Jan 25/3, Blacký Jiří 21, Podestát 13, Vaněk 12, Huml 8/2, Hrubý 4, Pivoňka 4, Kopic 2, Hendrich,