TJ Klatovy B vs. Jiskra Domažlice   62:44 (8:9, 31:25, 40:35)

Jiskra přijela do Klatov s kádrem oslabeným o dva hráče základní pětky, ale dokázala být v úvodu důstojným soubeřem. Nástup do utkání vyšel lépe domácím a zhruba po 3 minutách vedli 8:0, pak se ale dostali do zápasu i hosté a do konce první čtvrtiny, která byla plná chyb a nervozity na obou stranách hřiště, dokázali otočit výsledek ve svůj prospěch. Ve druhé čtvrtině pokračoval souboj "béček" ve stejném duchu a v urputném boji nakonec domácí vitěžili po polovině utkání vedení o 5 bodů. Ani ve třetí části se obraz hry příliš nezměnil a hosté i přez velice tvrdou a nepříjemnou obranu domácích dokázali stále držet velice slibný výsledek do domácí odvety. Zlom v utkání nastal zhruba v polovině posledního dějiství, kdy domácí ještě přitvrdili svojí obranu, již tak na hranici pravidel a s tou se již hosté nedokázali vypořádat a častými chybami v rozehrávce nechali domácí zvýšit svůj náskok na konečných 18 bodů, což pro Jiskru znamenalo velice špatnou výchozí pozici do nedělního utkání.