Jiskra Domažlice vs. BK Přeštice   83:82p (15:17, 32:38, 57:65, 72:72)

Domácím hráčům nevyšel začátek utkání ani trochu podle jejich představ a velice špatnou obranou dovolili soupeři dosáhnout až 11-ti bodového náskoku.Ten se však podařilo stáhnout a tak stav po 1.čtvrtině byl 15:17. Tragickou obranou na záčátku 2.čtvrtiny odskočil soupeř domácím hráčům až na 14-ti bodový rozdíl a až zvýšenou koncentrací a bojovností v druhé části čtvrtiny dokázal domácí hráči náskok eliminovat. V dalším dějiství pokračovali hráči domažlického "béčka" v bojovném výkonu a hra na hřišti se pozvolna vyrovnávala, ale náskok soupeře se nepodařilo dohnat a tak do poslední části normální hrací doby šli s osmi bodovou ztrátou. Do poslední čvrtiny nastoupili domácí hráči s vervou a po osmi minutách se dostali do vedení 72:71 a začalo drama, když dvěma chybami dovolili v poslední minutě soupeři házet 4 trestné hody. Nejprve hráč č.13 Vohradský spálil oba svoje pokusy a po něm, když domažličtí chybnou přihrávkou nedokázali udržet míč na polovině soupeře, byl falouván hráč č.8 Kydlíček a ani on nevyužil možnosti rozhodnout utkání ve prospěch soupeře a jedním proměněným pokusem posunul utkání do prodloužení. Prodloužení začali domácí tradičně špatnou obranou a soupeř jim odskočil na rozdíl 6-ti bodů a až po zlepšeném výkonu a dvěma proměněných trojkách hráče Drozdy po sobě dovedly Domažlice utkání plné chyb a nervozity do vítězného konce.