Jiskra Domažlice vs. SVA Holýšov   81:62 (17:11, 32:24, 62:41)

Okresním derby v Domažlicích vstoupili do nové sezony oba okresní týmy v basketbalovém plzeňském přeboru II. třídy. V tradičním souboji s Holýšovem se z vítězství radovali hráči domácí Jiskry Domažlice D. Přestože hosté po sloučení obou tamních týmů měli početnější lavičku, lépe začali domácí. Po pěkných kombinacích sice neproměnili všechny své šance, ale ani soupeř neměl na úvod sezony příliš přesnou mušku. Druhou čtvrtinu začali Domažličané aktivně a zvýšili na 23:11, ale pak na chvíli palubovku ovládli Holýšované. Ti využili změnu domácí obrany ke snížení na 25:22. Závěr první půle však opět patřil domácím. Rozhodující nakonec byla třetí čtvrtina. Ta sice přinesla očekávaný zvýšený důraz Holýšova, ale střelecky vyšla lépe domácím, kteří z trestných hodů trestali holýšovské fauly. V závěrečné čtvrtině se oba týmy střídaly v krátkých sériích, a tak domácí i přes řadu zbytečných chyb svůj náskok uhlídali.

Body (sestavy) Petrželka 19, Murin 17, Marek Konicar 14, P.Červený 13, L.Červený 5, Martin Konicar 4, Pohanka 4, Wiesner 3, M.Pivoňka 2, Císař - Štván 13, Steidl 12, Koc 8, M.Straka 8, P.Lampa 7, Polák 4, Z.Lampa 4, Honner 3, Ruský 3, Zezulka, Majer. Fauly 27:33, tr.hody 41/27:29/14, trojky 0:2. Rozhodčí Čada, Hruška.