Jiskra Domažlice vs. SK Viktoria Tábor   120:72 (25:23, 56:40, 89:48)

První čtvrtina nedělního utkání mezi Jiskrou Domažlice a SK Viktorií Tábor nepřinesla fanouškům basketbalu příliš pohlednou hru. Rozhodčí asi brzká ranní hodina trošku zaskočila, neboť chvílemi nestačili tempu hry. Nepřesné soudcování přispělo pouze k tomu, že obě družstva byla rozčarována z jejich výkonu a na samotnou hru se jaksi přestala soustředit. Prvních deset minut skončilo stavem 25:23. Ve druhé čtvrtině se oba celky „vrátili“ opět k basketbalu, což jistě přivítali přítomní diváci. Domácímu celku se podařilo vytvořit si desetibodový náskok. Za hosty se snažil úspěšnými trojkovými střelami stav korigovat hráč Táboru Rajčan, přesto však v poločase na ukazateli svítilo skóre 56:40. Po výměně stran domácí hráči zvýšili výkon a „utekli“ Táboru až na rozdíl 41 bodů po třetí čtvrtině – 89:48. V závěrečné desetiminutovce již nebylo co řešit, a tak si domažličtí basketbalisté pouze vylepšovali celkové skóre. Nakonec Jiskra Domažlice zvítězila nad týmem SK Viktoria Tábor vysoko 120:72. Zápas, který úspěšnou trojkou v závěrečných vteřinách ukončil domácí hráč Kopic, přinesl mnoho nádherných basketbalových momentů a stal se tou nejlepší pozvánkou na utkání 3. kola Českého poháru 2002, ve kterém se 20. prosince v 18 hodin střetne ve Sportovní hale v Domažlicích místní třetiligová Jiskra s druholigovým mužstvem Sokola Vyšehrad. Domažlická rezerva porazila s přehledem Plzeň Domažlické béčko čekal o nadcházejícím víkendu zápas na palubovce Lokomotivy Plzeň. Hostům se velice dařila obrana a za přispění úspěšných trestných hodů na hřišti doslova „kralovali“. První poločas skončil za stavu 37:49. Ve druhé polovině utkání často chybovali domácí hráči Lokomotivy, čehož dokázali hosté dostatečně využít. Celkově Jiskra zvítězila nad Lokomotivou Plzeň 91:74.

Jiskra Domažlice: Blacký Jan 26 bodů, Podestát Michal 20 bodů, Huml Ondřej, Vaněk Michal a Blacký Jiří – všichni 11 bodů Trestné hody 29/22 – úspěšnost 75, 86 %, trojky 8, osobní chyby 22 SK Viktoria Tábor: Rajčan Tomáš 27 bodů, Maťha Jan a Solnička Martin oba 11 bodů, Vaněk Roman 10 bodů, Musil Karel 6 bodů Trestné hody 32/22 – úspěšnost 68, 75 %, trojky 6, osobní chyby 28