BK Kaučuk Kralupy vs. Jiskra Domažlice   85:89 (25:16, 39:49, 65:62)

Utkání se hrálo ve školní tělocvičně protože basketbalová hala v Kralupech podlehla v srpnu povodním a stále ještě není v provozu. Jiskra přijela do Kralup pouze se sedmi hráči, protože Vaněk byl nemocen, Hendrich po nemoci a Kubizňák musel nastoupit za svůj matežský oddíl, Lokomotiva Plzeň, ve II.lize. Na začátku první čtvrtiny se Domažlice dostaly do vedení 5:2, ale pak domácí vyhráli úsek mezi 6.a 9.minutou 17:1 a první přestávka se odehrála za stavu 25:16, protože Domažlice byly nevýrazné v útočné činnosti. Ve druhé části hry se Domažlice pokusily zlepšit svůj výkon častějším střídáním hráčů na palubovce, ale střelba z dálky na velmi pružné kovové koše se dařila jen Michalu Podestátovi a tak se náskok domácích nepovedlo stáhnout na přijatelnější rozdíl. Do druhého poločasu poslali domažličtí trenéři znovu kompletní základní pětku ve složení: Huml, Prettl, Podestát, Blacký Jiří a Blacký Jan a ta se úspěšně pokusila o obrat v zápase. Hráči, mohutně podporováni lavičkou, na svého soupeře zatlačili a donutili jej k chybám, které vedli až k obratu stavu na 65:62 ve prospěch Domažlic. V poslední čtvrtině utkání se nejprve Humlovi nepovedla rezehra, po níž následoval nesportovní chyba téhož hráče, ale hosté se nepoložili a bojovali dál. V poslední minutě ještě snížil kralupský Kazda na 85:86, ale pak už trefili ze šestek jen Jirka Blacký a Vašek Kozina a Domažlice po dramatické koncovce zvítězily v důležitém utkání 89:85.

Statistika: Podestát 23/5, Blacký Jiří 20/1, Blacký Jan 18/1, Prettl 14/1, Huml l8/1, Kozina 4, Hrubý, Kopic, fauly:25 :23, trojky:6:9, šestky:20/18 – 27/20