BK Kladno vs. Jiskra Domažlice   67:114 (16:31, 39:70, 55:99)

Druhé víkendové utkání utkání Domažlic mělo zcela rozdílný průběh. Od prvních minut bylo zřejmé, že se střetává tým ze špičky tabulky s družstvem hrajícím až na samém dně. I nedělní utkání se hrálo ve zvláštním prostředí. Tentokrát se zápas přestěhoval do kladenské městské haly, protože obvyklý stánek basketbalistů v Kladně na začátku podzimu vyhořel. Do první čtvrtiny poslali trenéři totožnou základní pětku jako v sobotu, jen Humla nahradil Hrubý. Jiskra začal utkání náporem a po 57 vteřinách vedla 7:0. Hrací období nakonec skončilo výsledkem 16:31, přesto ale trenéři ani hráči nebyli s výkonem spokojeni, protože Domažlice dělaly příliš chyb v útoku. Druhá čtvrtina by se dala bez ostychu nazvat trojkovou smrští v podání hostů. Během deseti minut vstřelili Podestát, Kozina a Honza Blacký trojek a výrazně se zasloužili o to, že druhá část hry skončila výsledkem 23:39. I přes uspokojivý poločasový výsledek hledal tým nedostatky ve hře a snažil se je zlepšovat. Nepříliš pevná obrana a nejistý útok dali totiž soupeři možnost nastřílet mnoho laciných košů. Ve druhé půli zápasu se Domažlice usilovně snažily nalézt správný herní rytmus, ale do optimální pohody se nedostaly a tak utkání vyhrály „jen“ 67:114.

Statistika: Blacký Jan 34/1, Blacký Jiří 22, Podestát 15/4, Kopic 13/1, Prettl 13/1, Kozina 10/3, Huml 2, Hrubý 2 fauly: 22:11, trojky:6:10, šestky: 3/2 – 25/16