Jiskra Domažlice vs. DBK Kožlany   60:69 (9:26, 26:37, 42:51)

Do druhého zápasu vstoupily domácí hráčky se zónovou obranou, které se jim ke konci prvního zápasu osvědčila, ale soupeřkám se dařila střelba z dálky /3 trojky/ a ani obranný doskok nebyl takový, jaký by si trenér představoval. Po skončení první čtvrtiny, byl náskok soupeřek hrozivý 9:26, proto domácí přešly na osobní obranu, která začala dělat soupeřkám daleko větší problémy než zónová obrana. Pět minut před koncem zápasu se hostům vyfaulovaly jejich podkošové hráčky a domácím se povedlo snížit náskok soupeřek na 53:57, ale bohužel se vyfaulovala v té době nejlepší domácí hráčka Jelínková a domácí již nestačily výsledek otočit. Bohužel domácí hráčky nastoupily ve velmi oslabené sestavě, kdy odehrály oba zápasy v sedmi hráčkám a druhý dokonce v šesti, kdy Rybárová byla zraněna. Trenér doufá, že do dalších zápasů v příštím roce a tím i do druhé poloviny soutěže vstoupí mužstvo v silnější sestavě, protože je to pro děvčata velmi náročné a vyčerpávající odehrát dva zápasy za sebou skoro bez střídání. Z toho pohledu chce trenér všem hráčkám poděkovat za jejich výkony

Body za Domažlice : Korbová 14 , Murinová 9, Cenefelsová 2, Dokoupilová 12, Rybárová 0, Jelínková 23. Šestky : 18/6 – 33, 3 % Fauly : 13 Trojky : 2 Body za Kožlany : Šnajdrová Jana 3 , Hurtová Klára 21 , Šnajdrová Markéta 6, Kožíšková13 , Bucková 22, Píšová 2, Novotná 2. Šestky : 11/9 – 81% Fauly : 17 Trojky : 4