Jiskra Domažlice vs. Tj Klatovy   59:72 (20:15, 30:33, 42:53)

TJ JISKRA DOMAŽLICE : TJ KLATOVY 59:72 V prvém utkání naši hráči první čtvrtinu vyhráli o pět bodů. Ve druhé čtvrtině nastal obrat v utkání. V této části hry nám soupeř odskočil o tři body.Mezi čtvrtou a šestou minutou jsme dostali osm bodů a žádný nedali.Celkově jsme druhou čtvrtku prohráli o osm bodů.Třetí čtvrtka měla stejný obraz jako druhá.Až ve čtvrté čtvrtině jsme opět trochu zahráli a drželi ze soupeřem krok.Naši se nedařila střelba za tři body .Malec nadal ani jednu a ani ostatní střelci se nechytli.Náš střelecký prapor držel Miloš Kruml který nastřílel 24 bodů.Pod košem jsme získávali míče, ale po dopadu jsme míč neudrželi a soupeř nám míč celkem snadno bral. STŘELCI :KRUML 24b Mitáček 14b Malec 11b