TJ Slovan Mariánské Lázně vs. Jiskra Domažlice   75:80 (16:20, 22:12, 20:24)

V dnešních dvou předehrávaných utkáních se obě družstva již v pátek. V prvém utkání které bylo velice zajímavé se oba týmy předháněli v kvalitním basketbalu.Oba týmy dobře doskakovali pod svými koši.V útoku se dařili zajímavé akce. Po prvé čtvrtině byl stav 16 : 20 . Diky trojce Tomáše Malce a dobré práci pod košem Matěje Veita. Ve druhé čtvrtině hráči Slovanu přidali a čtvrtinu vyhráli 22 : 12 a proto v půlce utkání vedli 38 : 32 .Třetí čtvrtině kdy je náš výkon dlouhodobě nejslabší jsme udrželi ze soupeřem krok a čtvrtinu o čtyři body vyhráli.Přesto jsme , ale prohráli o dva body.Poslední čtvrtina znamenala úporný boj na obou stranách. Do čtvrté minuty byl lepší Slovan, ale neproměnil několik šestek (10 : 6).V pátá minuta znamenala velký nástup Jiskry.Během tří minut dal Slovan jen dva body, avšak náš tým proměnil všechny pokusy . Úspěšné šestky Krumla a Wackera (4 : 4) a trojka Návary znamenali náskok 78: 68 .Soupeř ještě dotahoval trojkou Bůžka ze Slovanu, ale v dramatickém závěru jsme vítězství uhájili.K našemu vítězství přispěla bojovnost celého týmu a návrat Lukáše Wackera pod koš. I přes některé špatné výroky rozhodčích na obou stranách, byl tento zápas velice pohledný a napínavý. Střelci: Návara 20b Wacker 17b Kruml 12b Malec 11b