BC Benešov vs. TJ Klatovy/Domažlice   75:31 (16:6, 44:16, 55:25)

V nedělím zápase jsme narazili na jedno, zřejmě z nejlepších družstev této soutěže. Domácí jsou kvalitní družstvo na všech postech, s kvalitní rozehrávačkou a fyzicky vyspělými podkošovými hráčkami. Prvních pět minut hry bylo poznamenáno nervozitou v zakončení, což se odrazilo na skóre, které bylo 2:0 pro domácí. V polovině druhé čtvrtiny však hostující hráčky začaly kupit nevynucené chyby a „nutily“ domácí hráčky, do rychlých protiútoků, které benešovské dívky neomylně trestaly. V dalším průběhu hry, již domácí trenérka naštěstí šetřila své nejlepší hráčky a dala příležitost lavičce. Hostující trenér míchal se sestavou a snažil se své svěřenkyně vyburcovat, ale bohužel domácí děvčata již nedovolily žádný zvrat ve hře. V tomto zápase se žádná z klatovských hráček nedokázala prosadit a bylo vidět, že domácí mají na každém postu velmi kvalitní hráčky. Největší rozdíl však je ve ztrátách míče, kterou jsme v tomto zápase měly tragickou, jen za první polovinu zápasu 20!!! míčů.

Body za Klatovy: Korbová 2, Jelínková 7, Fleisigová 12, Denková 5, Dokoupilová 3, Giebelová 2. Fauly 18, trojky 0, TH 18/7 – 38, 9% Body za Benešov: Vlachová 6, Pešicová 3, Richtrová 8, Kratochvílová 17, Hedviková 2, Karmazínová 26, Škvorová 3, Němcová 8, Vorlová 2. Fauly – 23, trojky 1, TH 20/8 – 40%