Jiskra Domažlice vs. UBK Plzeň   74:63 (12:17, 21:33, 50:45)

Druhé utkání bylo velmi zajímavé a napínavé.Domácí hráči se v první půlce trápili.Navíc se během prvého utkání zranil Honza Mitáček tudíž nemohl nastoupit do druhého utkání. Nedokázali dát koš ani z vyložených šancí.V poločase se trenérům podařilo tým uklidnit a vymyslet novou taktiku, a tak do druhé půle nastoupili hráči s „čistou hlavou“. Tým se uklidnil, lepší střelbou (konečně se prosadil Tomáš Malec )a větší bojovností pod oběma koši (Veit pod vlastní Kruml pod soupeřovo košem) začal snižovat náskok soupeře. Dobře zabojoval Kuba Herbrika a Lukáš Návara který měl zdravotní problémy.Do začátku druhé poloviny domácí nastupovali s rozdílem 15 bodů v jejich neprospěch. Na konci třetí čtvrtiny již vyhrávali o 4 body. V poslední čtvrtině náskok už jen zvyšovali , až na konečných 74:63. Střelci: Kruml 20b Malec 19b Herbrik 10b