Loko Plzeň B vs. Jiskra Domažlice   76:88 (18:20, 34:44, 49:64)

V sobotu se v Plzni střetli ve finále krajského poháru domácí Lokomotiva "B" s hráči Jiskry Domažlice "B". Nástup do zápasu se lépe povedl hostujícímu celku a ujali se vedení 7:0, ale domácí zachytili nástup Jiskry do zápasu a po chybách domažlických dotáhli jejich náskok a tak výsledek po první čtvrtině nenapověděl nic o případném vítězi. I nástup do druhého dějství se lépe vydařil Jiskře a tak v šesté minutě vedla již o slibných jedenáct bodů. Tento rozdíl se již domácím do poločasu nepodařilo dorovnat a tak polovina zápasu skončila výsledkem 34:44. Ve druhé polovině se obraz hry příliš nezměnil, Domažlice odráželi nápor domácích účinnou obranou, dobrou střelbou z dálky a spoustou útočných i obraných doskoků. A tak se náskok hostí po třetí čtvrtině vyhoupl na 15 bodů. V posledním dějství již nervózní hráči Lokomotivy nevymysleli nic, čímž by dokázali zisk poháru hráčům Jiskry B pokazit a tak p o vítězství 76:88 patří podruhé v řadě krajský pohár Jiskře Domažlice B.

Body za Domažlice: Bauer 29, Drozda 17, Říha P. 17, Chmelík 14, Říha J. 4, Špaček 3, Pinkr 2, Baxa2 Trojky - 6 TH 38/22 (57, 9%)