TJ Klatovy/Domažlice vs. Sokol Toužim   60:31 (18:8, 24:17, 45:21)

Klatovské dorostenky v sobotním zápase přivítaly na své domácí palubovce velmi kvalitní hráčky Toužimi. I přes to, že domácí družstvo stále není kompletní a na marodku přibila ještě podkošová Hanka Vačkářová, bylo jasné, že pokud máme uspět bude to právě hra pod košem. Naše hráčky od začátku hrály velmi dobře v obranně a zároveň se jim vedly rychlé protiútoky, které skoro neomylně zakončovala Katka Korbová. Pod košem hrála velice dobře Michaela Murinová a světlé okamžiky měla i Lenka Dokoupilová, na rozehrávce se dařilo Míše Fleisigové a Marcele Šerákové. Díky tomu první poločas skončil rozdílem sedmi bodů, což nám dávalo solidní naději do poločasu druhého. Průběh třetí čtvrtiny byl z naší strany naprosto excelentní a soupeři jsme dovolily vstřelit jen čtyři body, přičemž jsme sami zaznamenaly bodů dvacetjedna. V této části hry se bodové prosadily i další hráčky našeho družstva. V této části hry jsme měly opět velmi kvalitní obranu z které jsme hrály rychle do brejkových situací. Zároveň se vedlo podkošovým hráčkám doskakoval v útoku a ihned bodovat. Tento zápas byl zřejmě jeden z nejlepších jaký jsme zatím v této soutěži odehrály a doufáme, že si hráčky srovnaly v hlavě připomínky trenérů a zjistily, že tahle hra, kterou předvedly byla velice efektivní , ale i hezká pro diváky. Trenéři doufají, že právě tento zápas děvčata opět „nastartuje“ a stejně jako druhý poločas v zápase v Toužimi „vlije“ do naší hry potřebný klid a jistotu. Zároveň zveme všechny naše příznivce na páteční předehrávku, která se uskuteční 19.03.2004 od 19:00 opět v hale na Husově náměstí. Přijďte povzbudit naše „kočky“ v důležitém zápase s Nuslemi Praha.

Body za Klatovy: Korbová 18, Šeráková 8, Fleisigová 8, Kvasničková 4, Murinová 11, Dokoupilová 6, Bednářová 2, Giebelová 1, Doležalová 2. Trojky – 0 Fauly – 14 TH – 11/4 – 36, 4% Body za Toužim: Hrubá 3, Štrubelová L. 11, Klepáčová 1, Štrubelová M. 10, Houdková 6 Trojky – 2 Fauly – 11 TH – 14/9 – 64, 3%