BC Slaný vs. Jiskra Domažlice   61:99 (17:15, 31:53, 52:72)

Jiskra na stovku nedosáhla Souboj lídra tabulky s již jistým sestupujícím měl být podle předpokladů jednoznačnou záležitostí, konečný stav se však nerodil úplně lehce. Domácí ale překvapili Jiskru časným začátkem utkání a Domažlice jakoby první desetiminutovku prospaly. Marný oddechový čas trenéra Vaňka. Nadšeně bojující domácí snící o skalpu favorita vynahrazovali nedostatky v basketbalovém umu bojovností a odměnou jim bylo vedení po deseti minutách 17:15. Přestávka ale hostujícím hráčům prospěla od první minuty bylo jasně znát, kdo postupuje a kdo sestupuje. Druhou čtvrtinu vyhrála Jiskra 38:14, o což se zasloužili hlavně skvěle spolupracující bratři Blačtí, střelecky pozadu však nezůstal ani Podestát. Domácím se nápor Jiskry nepodařilo zastavit ani velkým počtem nedovolených zákroků. Nárůst skóre se domácím podařilo zastavit ve třetí desetiminutovce. V této části hry se také na palubovku dostal benjamínek Jiskry Pavel Bauer a krátce po svém příchodu na hřiště se uvedl trojkou. Poslední část hry se opět odehrávala v režii hostujícího celku. Jiskra se tentokrát zaměřila na obranu, Slanému dovolila jen devět bodů za čtvrtinu a sama jich nastřílela 27.

Statistika: fauly: 25 – 23, trojky: 1 – 5, TH: 24/13 – 26/17, střelci Jiskry: Jiří Blacký 26, Jan Blacký 16, Kozel 13/1, Vaněk 11, Podestát 10/2, Huml 7/1, Bauer 7/1, Hrubý 5, Kopic 4