Jiskra Domažlice vs. Kaučuk Kralupy n. Vlt.   72:52 (23:14, 40:22, 55:42)

Domažlická tvrz přežila i nájezd Kralup V neděli přijel do Domažlic o poznání méně snaživý soupeř, než jakým byly v sobotu Bohnice, a tak Jiskra mohla plně rozvinout své útočné fantazie a zejména z rychlých brejků vytěžila téměř maximum. Skóre zápasu otevřel nejlepší hráč hostů Stanislav Bruchala, který je záreveň trenérem kralupského mužstva. Tento hráč nastřílel Domažlicím v celém zápase 24 bodů a ve svém týmu neměl konkurenci. Domácí se ale rychle oklepali a vypracovali si, i díky dvěma trojkám Podestáta a Humla, do první přestávky náskok odpovídající obrazu hry. Ve druhé desetiminutovce Jiskra v náporu nepolevila a navíc ještě přidala ke vysoké úspěšnosti svých útoků neprostupnou obranu - Kralupy vstřelily za druhou čtvrtinu jen osm bodů - a tak skóre utěšeně narůstalo ve prospěch Domažlic. Do poločasu zvýšili domácí svůj náskok na osmnáct bodů. Po změně stran však hosté zvedli hlavu a prvních pět minut druhé půle vyhráli 8:3, pak ale Domažlice jejich nástup zarazily sérií osmi bodů a poprvé v zápase byl rozdíl ve skóre více než dvacetibodový v 37.minutě, kdy po koši Tomáše Selingera vedla Jiskra 51:30. Do poslední části hry nastoupili hosté již viditelně smířeni s osudem a tak si domácí s chutí zastříleli. Všech svých pět bodů vstřelil v této části Marek Kozel, další trojky přidali Podestát s Kozinou a Jiskra Domažlice tak porazila BK Kaučuk Kralupy nad Vltavou 72:52. Zápas opět potvrdil vyrovnanost domažlického kádru. Do utkání nastoupili všichni hráči a deset z nich se dokázalo bodově prosadit. I díky tomu Jiskra opět prodloužila domácí neporazitelnost ve III.lize.

Statistika: fauly: 20 - 21, trojky: 7 - 2, TH: 7/5 - 20/14, střelci domácích: Jiří Blacký 15/1, Podestát 13/2, Jan Blacký 10/1, Kozina 8/2, Selinger a Flaks po 6, Huml 5/1, Kozel 5, Vaněk a Bauer po 2, Hrubý, Kopic