Jiskra Domažlice vs. BK Sokolov   111:48 (25:11, 54:24, 81:39)

Do souboje s druhým týmem Kalovarského přeboru mladších dorostenců vstupovali Domažličané s obavami, ty ale rozptýlila hned první čtvrtina. Hosté se sice uvedli trojkou, kterou získali vedení (2:3), ale pak už hráli prim domácí a jejich tradiční zbraň - brejky. Díky dobré obraně domácí získávali míče a své rychlé útoky většinou zakončili úspěšnou střelbou. I díky tomu zaznamenali mezi 5. a 16. minutou třicetibodovou šňůru a prakticky bylo po zápase. Přesto domácí nepolevili a nadále trestali chybné sokolovské kombinace drtivými nájezdy. A tak už čtyři minuty před koncem zaznamenal Heller stý bod domácích.

Body za Domažlice: Kruml 31, Wacker 19/1, Mitáček 15/1, Herbrik 13/1, Veit 12, Návara 8, Heller 7/1, Malec 4, Jelínek 2, Pohanka.