Jiskra Domažlice vs. Rokycany B   80:74 (16:25, 36:38, 61:56)

V sobotu nastoupilo domažlické béčko ke svému prvnímu domácímu utkání proti Rokycanům B. Nástup do zápasu se povedl lépe hostům a v polovině prvního dějství si utvořili několika bodové vedení a to zejména střelbou z dálky na kterou nedokázali domácí najít obranu. A tak si vedení udrželi až do prvního klaksonu. Do druhé části zápasu nastoupili domácí s větší bojovností a třemi proměněnými trojkami Chmelíka a zlepšenou hrou pod oběma koši dokázali dotáhnout náskok hostujícího celku. A tak po polovině utkání prohrávala Jiskra o pouhý koš. Ve třetí části pokračovali domácí ve vyrovnanějším výkonu a za veliké pomoci obou pendlů Hrubého a Baura dokázali do konce čtvrtiny zlomit soupeře a vytvořit si několika bodový náskok. Ale soupeř se nevzdával a doslova vlétl do poslední části zápasu a ve čtvrté minutě bylo srovnáno 67:67. Domácí si vzali oddechový. Další obraz hry se, ale příliš nezměnil a vedení se střídalo ze strany na stranu.Pak ale jako by soupeřům došli síly a za velikého výkonu obou pendlů a pomocí celého družstva se podařilo za poslední tři minuty zápasu otočit výsledek ve prospěch domácích. Jiří Štangl ml.

Hrubý 22, Baur 16, Chmelík 11, Špaček 6.