Jiskra Domažlice vs. Bk Sokolov B   79:63 (17:24, 35:40, 55:51)

Nedělní utkání bylo ještě dramatičtější. Úvodní minuty se hrály "koš za koš" a teprve v závěru první čtvrtiny se hosté ujali mírného vedení. Sokolovský tým se přitom opíral o výkon skvělého, byť velmi mladého rozehrávače Grófa (před rokem hájil na domažlické M ČR starších žáků barvy Sparty Praha), kterého ale výborně bránil Peroutka. V úvodu druhé čtvrtiny přišel krátký domažlický útlum a hosté rázem zvýšili až na 20:32. Pak ale domácí zvýšili důraz v obraně i pohyb po hřišti a další sokolovské body přišly až za stavu 33:32. Po změně stran se tak začínalo prakticky znovu, když domácí do 25. minuty srovnali na 45:45. Rozhodující nápor Jiskry přišel v úvodu závěrečné desetiminutovky. Šňůru 24 bodů dokázali Sokolovští přerušit jen dvěma úspěšnými střelami (79:55) a bylo rozhodnuto. Domácí už o vítězství nepřipravila ani nepřesná střelba v závěru, kdy hosté především z trestných hodů ještě porážku trochu korigovali

Sestava za Domažlice: Hrubý 21/1, Chmelík 18/2, Bauer 16, Špaček 11/1, Pinkr 5, Peroutka 2, Forst 2, Hlaváč, Drozda, Kalous. Body za Sokolov: Ježek 10/1, Kratochvíl 8, Havlík 7/1.