SVA Holýšov vs. Jiskra Domažlice   37:94 (8:18, 19:45, 23:74)

V sobotu začali svoji pohárovou sezónu hráči Jiskry Domažlice B, kdy zavítali na palubovku do Holýšova. Sestava na domácí lavičce dala již od začátku tušit kdo bude v zápase favoritem. Holýšovští poznamenaní marodkou a neúčastí svých dorosteneckých nadějí nastoupili do zápasu pouze o šesti hráčích. Již od začátku byla hra jednoznačnou záležitostí hostí a tak byl stav po pěti minutách 5:12 pro Jiskru. Ani v další části prvního dějství se domácím nepodařilo vymyslet protizbraň a tak se stav na ukazateli při první siréně zastavil na skóre 8:18. V druhé části se obraz hry příliš nezměnil a tak Jiskra dobrou obranou a rychlými protiútoky navyšovala svoje skóre. Po polovině utkání byl stav 19:45. V druhé polovině utkání, které již jak se zdálo bylo rozhodnuté se vývoj ani trochu nezměnil. Domažličtí ve třetí čtvrtině dovolili domácím pouze čtyři body a tak se schylovalo k velkému debaklu pro Holýšov. Stav po třech odehraných částech byl 23:74. Jelikož byl zápas již rozhodnut, čtvrté hrací období se již odehrálo ve velice poklidném a ani hráči Jiskry se příliš nenadřeli a tak stejně jako loni Jiskra svoji premiéru v poháru zvládla skvěle a přivezla si z Holýšova vysokou výhru 94:37. Jiří Štangl ml.

body za Jiskru - Drozda 20, Hrubý 16, Kozina 15, Štangl 11, Baxa 8, Ticháček 6, Peroutka 6, Špaček 5, Pinkr 3, Kalous 2, Hlaváč 2 trojky – 6 , TH - 19/10 – 52, 6% body za Holýšov - Koc 9, Honner 8, Ondrášik 6, Polák 6, Lampa 6, Majer 2 trojky – 2 , TH - 18/11 – 61, 1%