Jiskra Domažlice vs. Slavoj Stod   79:52 (22:11, 40:27, 60:38)

V sobotu změřili hráči Jiskry Domažlice B svoje síly s nováčkem v soutěži a to s hráči Slavoje Stod. Přestože byla domácí lavička o několik hráčů základní pětky oslabena, bylo již od začátku zřejmé kdo bude v utkání favoritem. Hráči Stoda sice překvapili rychlou a tvrdou obranou se kterou si zpočátku domácí rozehrávka nevěděla rady a kazila přihrávky, ale když hosté nedokázali těchto chyb využít ke skórování, počet bodů narůstal pomalu ale jistě více na straně domácích. Ve stejném duchu se odehrávala i druhá čtvrtina a po nepříliš pohledném basketbale vedla Jiskra v poločase rozdílem 13 bodů. Ve třetí čtvrtině se obraz hry příliš nezměnil, ale nutno říct, že domácí zlepšili hru v útoku, nedělali zbytečné chyby a rozdíl ve skóre utěšeně narůstalo v jejich prospěch. Hráči Stoda znervózněli a zcela zbytečnými a nesportovními výroky k oběma rozhodčím kouskovali již dá se říct rozhodnutý zápas. Ani v posledním dějství již hosté příliš basketbalového umění nepředvedli a tak se ukazatel po čtyřiceti minutách zastavil na skóre 79:52 ve prospěch domácích. Jiří Štangl ml.

Drozda 20, Kalous 19, Špaček 13, Baxa 10, Chmelík 7, Ticháček 5, Štangl 3, Peroutka 2 TH - 17/10 - 58, 8 % Trojky - 3