Jiskra Domažlice vs. AŠ Mladá Boleslav   95:75 (24:24, 50:42, 74:58)

Domažlice - Mladá Boleslav 95:75 Také nedělní soupeř Domažličanů patří mezi třetiligovou špičku a nabídl kvalitní podívanou. Po vyrovnaném úvodu získali hosté v osmé minutě až osmibodový náskok (12:20), domácí ale do přestávky srovnali a po šesti minutách druhé půle se karta obrátila (39:31). A osmibodový rozdíl ve prospěch domácích na tabuli svítil i v poločase. Ve třetím období si oba týmy vybraly slabé chvilky. Domácí nejprve tradiční brejkovou hrou zvýšili na 60:44, aby vzápětí dovolili hostům zkorigovat na 63:54. Závěr čtvrtiny ale opět ovládli domácí. V úvodu čtvrtého období pak domažličtí trenéři poslali na palubovku i dvojici mladíků Bauer, Flaks a zkušení hosté se "chytili". Využili několika chyb a rychle snížili na 79:70. Ale pak se Jiskra opět rozehrála ke skvělému výkonu. Dobrou obranou získávala míče a z brejků zvýšila až na konečný dvacetibodový rozdíl.

Fauly 17:23, trojky 7:7, trestné hody 31/24:20/14.