TJ Klatovy/Domažlice vs. Bc Benešov   49:65 (13:15, 22:30, 36:40)

Těsně před vánočními svátky nastoupily děvčata z Klatov k zápasu se soupeřem z Benešova. Jelikož se jedná o soupeře, který má na svém kontě zatím jen jednu prohru od lídra soutěže družstva Kralup, dal se čekat dosti jednoznačný průběh zápasu. Opak byl pravdou. Družstvo Klatov se až do 32. minuty drželo na dostřel 3 – 5 bodů a svému soupeři dosti znepříjemňovalo cestu za vítězstvím. Teprve až závěrečné minuty a slabší fyzická kondice domácích hráček rozhodla o tom, že zápas skončil vítězstvím družstva Benešova rozdílem 16 bodů. U družstva Benešova bylo znát, že jeho pět hráček základního kádru hostovalo do družstva Tábora a u domácích velmi pod košem chyběla Šárka Jelínková, která plnila povinnosti ve svém mateřském oddílu. Děvčata zahrála velmi pěkně a už se s ostatními diváky, kteří se pohledný basketbal přišli podívat, těšíme na zítřejšího soupeře.

Body za Klatovy: Korbová 11, Šeráková 2, Fleisigová 15, Denková 10+20 doskočených míčů, Kvasničková 5, Dokoupilová 2, Giebelová 4. Trojky – 3 Fauly – 20 TH – 18/7 – 47% Body za Benešov: Hedviková 15, Škvorová 23, Němcová 13, Žáčková 2, Vorlová 12 Trojky – 2 Fauly – 15 TH – 26/17 – 65, 4%