BK Přeštice vs. Jiskra Domažlice   46:103 (6:27, 12:56, 25:77)

K předposlednímu utkání krajského přeboru si v sobotu zajela Jiskra B do Přeštic. Do začátku naordinoval trenér Hlaváč svým svěřencům osobní obranu po celém hřišti a to se ukázalo jako rozhodující pro celý zápas. Hosté v prvním dějství dovolili domácím dát pouze jeden koš ze hry a čtyři body po trestných hodech a tak stav po první čtvrtině dával jasně najevo o favoritovi tohoto utkání. Ani ve druhé části hry Jiskra nepovolila v precizní obraně a rychle navyšovala svůj náskok. Po první polovině utkání vedla již 56:12. V dalším průběhu se obraz hry nezměnil, domácí se nadále potýkali s problémy dát koš (hlavně střelba z dálky se jim nedařila tak jak by si představovali). Až v poslední čtvrtině utkání se podařilo přeštickým několika trojkami posunout výsledek, ale to již nemohlo nic změnit na tom , že si Domažlice přivezli vysokou výhru 103:46. Jiří Štangl ml.

Body za Domažlice: Říha P. 18, Říha J. 18, Chmelík 16, Drozda 14, Kozina 13, Špaček 10, Hrubý 7, Kalous 5, Štangl 2. Trojky - 8 TH - 23/13 - 56, 5 %