Jiskra Domažlice vs. BC Slaný   112:77 (24:20, 49:33, 77:49)

Slánský nováček III. ligy byl pro domácí neznámým soupeřem, a tak trenéři Janiurek a Vaněk nechtěli papírového outsidera podcenit. I proto se v domažlickém dresu poprvé představil 208 cm vysoký pivot Sokola Pražského Petr Vorlíček, který před lety právě v Domažlicích s basketbalem začínal. A první zápas mu vyšel, když řadu doskoků doplnil 15 nastřílenými body. Po vyrovnaném úvodu, kdy si Jiskra soupeře "oťukala" přišel její nástup v úvodu druhé půle. Domácí zaskočili soupeře dopředu vysunutou obranou a prakticky jej nepouštěli na dostřel svého koše. Často získané míče pak Domažličané využili dobrou střelbou i úspěšnými brejky a jejich náskok začal narůstat. V polovině zápasu tak vedli o 16 bodů a brzy po změně stran, kdy už soupeř částečně rezignoval, až o třicet. Čtyři minuty před koncem zápasu se pak Jiskra poprvé v letošní sezoně přehoupla přes stobodovou hranici, autorem stého bodu byl Jan Blacký.

Fauly 24:21, trojky 2:6, šestky 25/15 : 22/17 Body - Jiskra - Blacký Jiří 22, Blacký Jan 17 (1), Vorlíček 15, Kopic a Podestát(1) 13, Vaněk 10, Hrubý 8, Kozel 6, Huml, Kozina 4, Bauer Slaný - Čermák 17(5), Rank 16, Sikorský a Šelicha 12, Nič 9