Jiskra Domažlice vs. Thermia Karlovy Vary   96:85 (19:16, 43:31, 71:58)

Také s tradičním soupeřem z K.Varů sehrála Jiskra vyrovnaný začátek a rozhodla především nástupem do druhého období. Do 15. minuty získala Jiskra devítibodové vedení a těsně před poločasem byl náskok už dvojnásobný. Hosté ale dokázali ještě korigovat. Také vstup do třetí čtvrtiny domácím vyšel, zejména díky třem trojkám Jana Blackého a Podestáta. Také proto Jiskra v úvodu poslední části vedla již o pětadvacet bodů. V závěru ale polevila a karlovarská Thermie snížila.

Fauly 18:26, trojky 8:5, šestky 33/24 : 18/16 Body - Jiskra - Blacký Jan 33(5), Podestát 21(3), Blacký Jiří 16, Huml 7, Hrubý 5, Vorlíček a Vaněk 4, Kopic 3, Kozel 2, Kozina 1, Selinger - K.Vary - Houška 24, Skořepa 18(2), Holuša 17(3), Hora 10