Loko Plzeň B vs. Jiskra Domažlice   85:70 (23:17, 34:27, 54:48)

Hostům nevyšel úvod a po třech minutách prohrávali už 9:0. Pak se sice dotáhli na rozdíl jediného koše (15:13), ale po dvou minutách druhého období už opět ztráceli devět bodů (26:17). Nic ale nebylo ztraceno a nadějný odstup si Domažličané dlouho drželi i v polovině utkání. Po změně stran ale Plzeňané rychle zvýšili na 41:29 a zdálo se být rozhodnuto. Oba týma ale začali důsledněji bránit a výsledkem byla řada trestných hodů na obou stranách. I když hostům moc nevycházely, v úvodu poslední minut třetí čtvrtiny se domácí vedení zúžilo opět na pouhé tři body (51:48). Jenže konec čtvrtiny a zejména vstup do další části vyšel opět Lokomotivě. Ve 33. minutě už znovu vedla o 14 bodů (63:49), a protože Jiskra jen za posledních šest minut neproměnila šest z devíti trestných hodů, její ztráta se už prakticky nezměnila."V poslední čtvrtině jsme nezvládli obranu, navíc po celý zápas nám nevycházela střelba a dokonce ani šoupáky. Prakticky nás porazil jeden hráč - Janda, který dal 42 bodů, " uvedl po zápase domažlický trenér Peter Hlaváč.

Body za Domažlice: Drozda 12, Chmelík 12, Pinkr 11, Bauer 10, Špaček 9, Baxa 6, J.Říha, Kalous 3, M.Huml 2, Peroutka 0. Fauly 26 TH - 29/15 - 51, 7% trojky 6. Body za Plzeň: Janda 42. Fauly 28 TH 43/28 - 65, 1% trojky - 5