TJ Klatovy/Domažlice vs. Slavoj Tachov   76:63 (8:23, 28:37, 53:40)

Do druhého zápasu nastoupily domácí ještě hůře než do zápasu prvního. Zřejmě je „zaskočilo“ nasazení hostujících hráček, které vyhrály první čtvrtinu 23:8, což byl zdrcující nástup, který se jim podařilo udržet až do poločasu, který skončil 37:28 ve prospěch hostujících hráček. Po změně stran a opětovném vyfaulování tachovských opor, mohly domácí hráčky za bouřlivého kaučování svých trenérů dovést zápas do vítězného konce. V druhé polovině zápasu se zlepšila hra podkošových hráček, které své protihráčky přehrávaly a částečně se zlepšila i střelba trestných hodů na 53%. Těmito zápasy se uzavřela soutěž OP, a družstvo Klatov se bude připravovat na kvalifikaci o I.ligu starších dorostenek, která se uskuteční v měsíci květnu a jejich soupeř bude vítěz OP karlovarského kraje.

Pyšková 34; Murinová 16; Fleisigová 9; Denková A. 9; Černá 7; Dokoupilová 1. Fauly 13 Trojky 0 TH 30/16 – 53, 3%